لطفا اندکی صبر کنید

درباره ی ما

 

 

داستان ما؛

از شرکت بازرگانی مِرک(Merck) تا مریک کیمیا نوین:

 

شرکت بازرگانی مِرک رسما با سرمایه ‌گذاری مِرک دارمشتات آلمان(Merck KGaA)  در سال 1347 در ایران شروع به فعالیت کرد. فعالیت این شرکت علاوه بر فروش محصولات، انتشار کتاب‌های گوناگون و بروشورهای مختلف نیز بوده است که از جمله آن می‌توان به کتاب "راهنمای میکروب‌شناسی عملی" و "روش‌های آزمایشگاهی خون‌شناسی" اشاره نمود. همچنین این شرکت در سال 1379، به منظور توسعه فعالیتهای اطلاع رسانی با همکاری مجله شیمی از انتشارات مرکز نشر دانشگاهی اقدام به چاپ مجموعه مقالاتی با دیدگاهی علمی به محصولات مِرک کرده است.

در نهایت شرکت بازرگانی مِرک در سال 1383، فعالیت خود را در ایران خاتمه داد، و در همان سال شرکت مریک‌کیمیا نوین، توسط آقای ابوالحسن مسعودی- مدیر عامل وقت شرکت بازرگانی مِرک- در همان محل اصلی شرکت بازرگانی مِرک تاسیس شد و به بیانی دیگر، شرکت مریک کیمیا نوین، میراث‌دار و ادامه دهنده راه شرکت بازرگانی مِرک گشت.

فعالیت اصلی شرکت مریک کیمیا نوین، واردات و پخش مواد اولیه شیمیایی دارویی، آزمایشگاهی، معرف های آزمایشگاهی و محیط های کشت میکروبی از شرکت مِرک آلمان است، هرچند که واردات محصولاتی با برندهای معتبر دیگر نظیر WTW, Carl Roth, Alfa Aesar, Acros, Fluka, Sartorius, Hach, Sigma Aldrich و از این دست را نیز به سفارش همکاران و مصرف‌ کنند گان در دستور کار خود قرار داده است.

مریک کیمیا نوین با سابقه چند ده ساله خود در زمینه واردات، پخش مواد اولیه و اطلاعات تخصصی در زمینه محصولات، و با موجودی بیش از 5 هزار کالا به صنایع ذیل در قالب مشاوره تخصصی و تامین محصولات مورد نیاز این صنایع خدمت رسانی میکند.

-         صنایع داروسازی، فرآورده های تزریقی و سرم سازی

-         ادارات آب و فاضلاب و شرکت های آب معدنی

-         صنایع سیمان و ساختمانی

-         صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی

-         صنایع غذایی( لبنیات، نوشیدنی و غیره )

-         صنعت دام و طیور و کشاورزی

-         سازمان ها و ادارات وابسته به دولت( صنایع هواپیمایی، ادارات غذا و دارو و غیره)

-         صنایع شیمیایی

-         صنعت خودرو و قطعات و لاستیک

-         صنعت نفت و پترو شیمی

-         دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی

-         بیمارستان ها، داروخانه ها و آزمایشگاه ها

-         صنایع فلزات و معادن

-         صنعت رنگ و رزین

 

  • شعار ما:

" مریک کیمیا "

اکسیرِ اعتبار و اصالت

 

مریک ‌کیمیا نوین، با اکسیر اعتبار خود، که بواسطه سابقه کاری بدست آورده و نظر به رضایت مشتریان و وفاداری آنان، با افتخار بیان می‌دارد که هر کالایی که از طریق شرکت مریک کیمیا عرضه میگردد، دارای اعتبار و تضمین اصالت است.

 

  • مشاوره تخصصی و همکاری با متخصصین در زمینه شیمی

 

شرکت ما با تکیه بر سابقه چند ده ساله و نیروهای متخصص و کار کشته خود، علاوه بر تامین و فروش محصولات شیمیایی، به تمامی مشتریان مشاوره تخصصی ارائه می‌دهد. مشتریان و همکاران گرامی میتوانند با تماس با متخصصین بخش فروش محصولات و اعلام نیاز خود از این خدمات استفاده کنند و مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین محصول را متناسب به نیاز خود انتخاب کنند.

یکی از خدمات ویژه شرکت مریک کیمیا نوین، ارائه مشاوره تخصصی رایگان به متقاضیان اصالت سنجی محصولات خریداری شده از منابع دیگر است. مشتریان و همکاران گرامی میتوانند با همراه داشتن محصول مورد نظر و مراجعه به محل شرکت از این خدمات به صورت رایگان بهره مند شوند.